Ne rrast se keni problem me shfaqjen e like(pelqimeve) ne faqen tuaj - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ne rrast se keni problem me shfaqjen e like(pelqimeve) ne faqen tuaj

Ne rrast se keni problem me shfaqjen e like(pelqimeve) ne faqen tuaj

· 1 · 518

  • Postime: 45
  • Karma: +0/-0

ne: 09-09-2011, 15:44:22
Pershendetje.. Koheve te fundit po vereja qe ne njeren nga faqet e mia, postet nuk mirrnin like, e une bazuar ne postet qe beja me heret, isha i sigurt se praktikisht do duhej te kishte te pakten 10 like si post. Kerkova shume ne google, dhe duke kerkuar me ne fund gjeta kete:
http://developers.facebook.com/tools/debug/
Nuk e di se per cfare saktesisht sherben, por une thjesht e futa linkun e artikullit qe nuk jane shfaqur liket, dhe ky i ka numeruar menjehere, dhe ishte ashtu si prisja - posti kishte 20 like. Andaj nese edhe ju keni kete problem, provojeni kete tool.

Temat e fundit