×
Hyrja
Profili

Ne rrast se keni problem me shfaqjen e like(pelqimeve) ne faqen tuaj

Ne rrast se keni problem me shfaqjen e like(pelqimeve) ne faqen tuaj

· 1 · 435

  • Postime: 45
DardanH
ne: 09-09-2011, 15:44:22
Pershendetje.. Koheve te fundit po vereja qe ne njeren nga faqet e mia, postet nuk mirrnin like, e une bazuar ne postet qe beja me heret, isha i sigurt se praktikisht do duhej te kishte te pakten 10 like si post. Kerkova shume ne google, dhe duke kerkuar me ne fund gjeta kete:
http://developers.facebook.com/tools/debug/
Nuk e di se per cfare saktesisht sherben, por une thjesht e futa linkun e artikullit qe nuk jane shfaqur liket, dhe ky i ka numeruar menjehere, dhe ishte ashtu si prisja - posti kishte 20 like. Andaj nese edhe ju keni kete problem, provojeni kete tool.
 

Si mund te keni kaluar koronavirus pa e ditur

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 10-09-2020, 00:12:31
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
5 bimët ideale për kuzhinën tuaj

Nisur nga ΩμέγαRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 13-05-2020, 23:50:42
nga Ωμέγα
Keni ftohte edhe kur është ngrohtë?

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 27-01-2020, 09:21:04
nga Grens(Wiliams)
Cfare keni blere sefundmi online?

Nisur nga ΩμέγαRubrika Shopping Online

Postimi i fundit 09-12-2019, 10:54:31
nga Ωμέγα