Nje Error 404 keshtu nuk eshte pare asnjehere - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje Error 404 keshtu nuk eshte pare asnjehere

Nje Error 404 keshtu nuk eshte pare asnjehere

· 5 · 709

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-02-2010, 15:54:07
Te lodhur nga faqja e zakonshme "Error 404" . Disa ne internet argetohen duke i ndyshuar pamje....Burimi: http://www.flickr.com/photos/42554010@N02/galleries/72157623284322437/

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-02-2010, 22:16:31
404 Page vertete qesharake!

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-02-2010, 23:15:20
Haha sh te lezetçme :)

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 14-02-2010, 23:53:58
Very cool ;)

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-02-2010, 23:55:22
hahah të forta

Temat e fundit