Nje kompani reklamash paksa e cuditshme - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje kompani reklamash paksa e cuditshme

Nje kompani reklamash paksa e cuditshme

· 10 · 968

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

ne: 13-06-2011, 11:24:35
duke naviguar pash kte kompani ads(nese mund ta quanim keshtu),me beri pershtypje pasi kta i llogarisin leket ne baze te vizitave dhe jo klikimeve,e testova ne 2 faqe te miat dhe rezultati ishte nga dje sot 10 dollar  hmmmmm:

po jua le juve ta vlersonni adresa eshte kjo  http://ymads.com
« Editimi i fundit: 13-06-2011, 14:43:39 nga M A X »

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-06-2011, 13:24:55
Blocked by VIPRE
VIPRE has determined that the site

you are trying to visit contains potentially harmful or objectionable content.

 

To proceed to this site: In VIPRE, open

"File/Settings/Firewall" and add the URL to

"Bad Web Site Exceptions..."

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-06-2011, 13:53:17
Interesante faqja, pasi te arrish ndonje shume te caktuar do ishte mire te provoje ne se paguan vertete kjo kompani, nje kerkim i vogel ne Google dhe pashe komente pozitive per kete.

Egzistojne shume faqe qe paguajne per trafikun ne faqen tuaj, njera prej tyre eshte http://www.trafficrevenue.net/ - paguan 3.44$ per 1000 vizitore ne faqen tuaj. Jam duke e provuar.

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 13-06-2011, 14:29:27
Interesante faqja, pasi te arrish ndonje shume te caktuar do ishte mire te provoje ne se paguan vertete kjo kompani, nje kerkim i vogel ne Google dhe pashe komente pozitive per kete.

Egzistojne shume faqe qe paguajne per trafikun ne faqen tuaj, njera prej tyre eshte http://www.trafficrevenue.net/ - paguan 3.44$ per 1000 vizitore ne faqen tuaj. Jam duke e provuar.

ke arritur te terheqesh pagesen nga kjo kompani???

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-06-2011, 15:18:51
Jo nuk kam arritur qe te terheqe para nga ajo website, vetem jam duke e perdorur, nqs arrij shumen minimale per terheqje do ta bej per ta vertetuar se a paguan.
Megjithese disa persona (shqiptare) pohonin se kjo paguan vertete, kishin marre pagesa.

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-06-2011, 23:03:40
Keto lloj skemash quhen CPM
Per me shume http://www.zeriyt.com/programet-cpm-t43304.0.html

PS: Kur te paguhesh na lajmero  ^o)

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 14-06-2011, 23:17:23
Keto lloj skemash quhen CPM
Per me shume http://www.zeriyt.com/programet-cpm-t43304.0.html

PS: Kur te paguhesh na lajmero  ^o)

poooo me 36  gusht kur i thone asaj fjales  :P  dhe un jam skeptik per pagesen gjithsesi po i mbaj nje her si sistem reklamash te shoh se cndodh.

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 05-07-2011, 07:34:40
dhe ajo qe kisha frike ndodhi, http://www.ymads.com/ eshte off ,shuma qe arrita per nje muaj ishte diku te 320 dollare,  :D

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 05-07-2011, 09:19:02

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 05-07-2011, 11:00:41
e lexova  :D

Temat e fundit