×
Hyrja
Profili

Nje kompani reklamash paksa e cuditshme

Nje kompani reklamash paksa e cuditshme

· 10 · 858

 • Postime: 372
livefutboll
ne: 13-06-2011, 11:24:35
duke naviguar pash kte kompani ads(nese mund ta quanim keshtu),me beri pershtypje pasi kta i llogarisin leket ne baze te vizitave dhe jo klikimeve,e testova ne 2 faqe te miat dhe rezultati ishte nga dje sot 10 dollar  hmmmmm:

po jua le juve ta vlersonni adresa eshte kjo  http://ymads.com
« Editimi i fundit: 13-06-2011, 14:43:39 nga M A X »

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#1 ne: 13-06-2011, 13:24:55
Blocked by VIPRE
VIPRE has determined that the site

you are trying to visit contains potentially harmful or objectionable content.

 

To proceed to this site: In VIPRE, open

"File/Settings/Firewall" and add the URL to

"Bad Web Site Exceptions..."

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#2 ne: 13-06-2011, 13:53:17
Interesante faqja, pasi te arrish ndonje shume te caktuar do ishte mire te provoje ne se paguan vertete kjo kompani, nje kerkim i vogel ne Google dhe pashe komente pozitive per kete.

Egzistojne shume faqe qe paguajne per trafikun ne faqen tuaj, njera prej tyre eshte http://www.trafficrevenue.net/ - paguan 3.44$ per 1000 vizitore ne faqen tuaj. Jam duke e provuar.

 • Postime: 372
livefutboll
#3 ne: 13-06-2011, 14:29:27
Interesante faqja, pasi te arrish ndonje shume te caktuar do ishte mire te provoje ne se paguan vertete kjo kompani, nje kerkim i vogel ne Google dhe pashe komente pozitive per kete.

Egzistojne shume faqe qe paguajne per trafikun ne faqen tuaj, njera prej tyre eshte http://www.trafficrevenue.net/ - paguan 3.44$ per 1000 vizitore ne faqen tuaj. Jam duke e provuar.

ke arritur te terheqesh pagesen nga kjo kompani???

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#4 ne: 13-06-2011, 15:18:51
Jo nuk kam arritur qe te terheqe para nga ajo website, vetem jam duke e perdorur, nqs arrij shumen minimale per terheqje do ta bej per ta vertetuar se a paguan.
Megjithese disa persona (shqiptare) pohonin se kjo paguan vertete, kishin marre pagesa.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 14-06-2011, 23:03:40
Keto lloj skemash quhen CPM
Per me shume http://www.zeriyt.com/programet-cpm-t43304.0.html

PS: Kur te paguhesh na lajmero  ^o)

 • Postime: 372
livefutboll
#6 ne: 14-06-2011, 23:17:23
Keto lloj skemash quhen CPM
Per me shume http://www.zeriyt.com/programet-cpm-t43304.0.html

PS: Kur te paguhesh na lajmero  ^o)

poooo me 36  gusht kur i thone asaj fjales  :P  dhe un jam skeptik per pagesen gjithsesi po i mbaj nje her si sistem reklamash te shoh se cndodh.

 • Postime: 372
livefutboll
#7 ne: 05-07-2011, 07:34:40
dhe ajo qe kisha frike ndodhi, http://www.ymads.com/ eshte off ,shuma qe arrita per nje muaj ishte diku te 320 dollare,  :D

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 05-07-2011, 09:19:02

 • Postime: 372
livefutboll
#9 ne: 05-07-2011, 11:00:41
e lexova  :D
 

23 ligjet më të çuditshme në të gjithë botën

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 17-01-2020, 07:40:02
nga erlehta
25 ligjet më të çuditshme për seksin

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 17-05-2013, 12:27:43
nga ßåßy ღ
Kuriozitete te çuditshme mbi seksin

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 21-06-2012, 21:27:10
nga Pasion
Lajme te cuditshme!

Nisur nga ShejRubrika Diskutime

Postimi i fundit 24-02-2012, 15:40:49
nga altinmurati
Dhjetë ligjet më të çuditshme seksuale

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 20-02-2012, 00:42:29
nga Misss