Një lajm i mirë: rritet numri i perdoruesve të internetit nga Shqipëria - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një lajm i mirë: rritet numri i perdoruesve të internetit nga Shqipëria

Një lajm i mirë: rritet numri i perdoruesve të internetit nga Shqipëria

· 2 · 1292

  • Postime: 28197
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-08-2008, 01:04:46
Për një gjë jemi dakord te gjithë; qe sa me shumë perdorues të internetit nga bota shqiptare te këtë aq me mirë është për webmasterat. Së fundi ka dalë një raport nga Internet Usage World Stats , sipas se cilës numri i perdoruesve te internetit ne Shqipëri është rritur 18,748.0 % qe prej vitit 2000.
Ky sigurisht është një lajm i mirë dhe shpresedhenes për ne webmasterat sepse në fund te fundit numri me i madh i shqiptareve është ne RSH (Republika e Shqipërisë) dhe çdo rritje e perdoruesve të internetit ne RSH do të ndikoje për mirë për te gjithë.

http://www.internetworldstats.com/stats4.htm

Me interes do ishte edhe ky artikulli i një media serbe ;) http://www.b92.net/eng/news/society-article.php?yyyy=2008&mm=08&dd=09&nav_id=52583

  • Postime: 170
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 11-08-2008, 23:37:46
lajm i mire....per ju qe keni faqe shqiptare..tani me duhet me menduar se cfar faqe shqiptare te hap edhe une me qe po rritet numeri i perdoruesve.  hmmmmm:

Temat e fundit