Nje mundesi per ata qe kane faqe muzikore - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje mundesi per ata qe kane faqe muzikore

Nje mundesi per ata qe kane faqe muzikore

· 4 · 1225

 • Postime: 27977
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-04-2008, 16:38:38
http://www.muzikaweb.com/ eshte nje projekt totalisht i ri qe  u mundeson webmasterave qe kane faqe muzikore, por dhe jo vetem atyre, qe te publikojne lajme muzikore nga faqet e tyre (kur shton nje seksion te ri, nje lajm te ri, apo nje album te ri per shkarkim) tek MuzikaWeb, duke vene thjeshte nje pjese nga lajmi origjinal dhe linkun ku ndodhet lajmi i gjithi.
MuzikaWeb synon gjithashtu te behet nje komunitet, ku anetaret te sjellin prurjet me  te reja muzikore ne web, t'i vlersojne ato me vota dhe t'i komentojne.
Por sic thashe mesiper, kjo faqe eshte me rendesi te vecante per webmasterat qe kane faqe muzikore, te cilat sot per sot po bejne bum ne internetin shqiptar, sepse u lejon te krijojne si trafik falas nga njera ane por dhe "backlinks" te faqeve te brendshme dhe asaj kryesore, duke ndihmuar keshtu edhe ne SERPs.

http://www.muzikaweb.com/

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-04-2008, 00:55:11
Shum ide e mir, me pelqen.
Urime dhe Suksese te metejshme.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-07-2008, 02:11:15
Nuk  kuptoj se si ju te ashtuquajturit "webmaster" akoma beni faqe te tilla. Duke qene se keni kohe qe jetoni ne internet, perse nuk pyesni veten nese ka ardhur koha te aplikoni etiken e te drejtave te autorit? Nuk ua jep njeri te drejten per te vendosur lirisht mp3 te artisteve, ndaj si mendoni se respektoni punen e tyre? Apo endoni thjesht per vizitat e faqes tuaj?

Per fat te keq, derisa mos te funksionoje ligji shqiptar per te drejtat e autorit do te shikojme  mbirjen si kerpudha te ketyre faqeve...

 • Postime: 27977
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-07-2008, 15:50:29
Lexoje mire postimin e pare. MuzikaWeb eshte faqe per publikim lajmesh ne lidhje me muziken dhe nuk hoston asgje qe i ngjan mp3 apo dicka te ngjashme.

Temat e fundit