×
Hyrja
Profili

Nje tjeter histori suksesi

Nje tjeter histori suksesi

· 4 · 769

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 28-05-2010, 00:28:13
Eklipsi.com ka nje artikull sot ne lidhje me kete "sukses". Ne fakt disa nga dyshimet e hedhura aty i pata dhe une dje kur po lexoja kete artikull. Lexoni: http://www.eklipsi.com/timmp-e-vertete-apo-mashtrim/

  • Postime: 168
  • Gjinia: Mashkull
Shef.me
#2 ne: 28-05-2010, 13:19:14
fallco normale. ose me sakt ndoshta a wannabe. GOOG nuk po e prek dot MSFT do i afrohet ky me nje e me dy punonjes e me $6mln (supozojme se i ka mar, po nuk besoj se i ka ik ndo1rit mendja). google ne muaj ka mbi 2 bilion e ca FITIME ky me $6mln ne dispozicion pretendon te mposhti gjigandin! nje Don Kishot i rradhes eshte po he...

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 28-05-2010, 16:24:25
Une dyshoj qe dhe ato 6 milione te jene dhene. Ne keto raste ka shume buje neper mediat e specializuara. Techcrunch shkruan per cdo shifer te konsiderueshme qe investohet ne fushen e IT dhe nuk besoj se ata do ta humbin rastin te raportonin dhe per kete rast, aq me shume qe u beka fjale per nje sfidues te Google.
 

Datat më të rëndësishme në histori

Nisur nga InfoZRubrika Historia

Postimi i fundit 28-05-2020, 23:44:40
nga InfoZ
histori tradhtie ne cift

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:50:52
nga InfoZ
Pyetje-Pergjigje ne Histori

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:12:15
nga M A X
Histori shqiptare ne TV Klan

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:26:27
nga InfoZ
Sportisti më i paguar në histori ishte një karrocier romak i shekullit II-të

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 07-03-2020, 11:31:20
nga erlehta