×
Hyrja
Profili

Numri i perdoruesve mobile rritet reth 150% gjate 2009

Numri i perdoruesve mobile rritet reth 150% gjate 2009

· 3 · 681

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 06-01-2010, 13:16:39
Me nje tjeter sfide duhet te perballen webmasterat gjate viteve ne vazhdim. Gjithmone e me shume perdorues po hyjne nga pajisje mobile (celulare, smartphone etj pajisje).

Sipas nje raporti nga Quantcast perdoruesit mobile ne rang boteror jane rritur ne masen 148 % dhe 110 % vetem ne SHBA.

Sic shihet numri me i madh hyn nga pajisje te Apple (iPhone dhe iPod) duke u ndjekur nga pajisje te ndryshme te fuqizuara nga Android i Google.  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 06-01-2010, 13:19:58
Raporti ne fjale

Quantcast Mobile Report1

  • Postime: 414
  • Gjinia: Mashkull
regrets
#2 ne: 06-01-2010, 13:56:02
Me  teknologjine e sotme qe eshte futur ne tel.e sotem edhe interneti po lihet pas dore
 

Cili eshte numri i ndihmes se shpejte ne Malin e Zi?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 01:17:10
nga M A X
Cili eshte numri i ndihmes se shpejte ne Maqedoni?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 01:08:00
nga M A X
Cili eshte numri i ndihmes se shpejte ne Shqiperi?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 01:06:07
nga M A X
Cili eshte numri i ndihmes se shpejte ne Kosove?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 06-04-2020, 01:05:11
nga M A X
Cili eshte numri i llogarise bankare Raiffeisen?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 22-03-2020, 18:18:24
nga InfoZ