Oferte falas - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Oferte falas

Oferte falas

· 3 · 908

  • Postime: 260
  • Karma: +2/-5

ne: 13-04-2009, 19:30:44
Kam disa domain qe nuk i perdor, mbase i hyjne dikujt ne pune por me nje kusht.
Personi qe kerkon domenin duhet te kete nje plan te mirefillte se cfare do te beje me to.

 
karamele.net    1 vit i paguar godaddy
sibehet.info      1 vit          godaddy
njofti.me          2 vjet         godaddy

Nqs dikush eshte i interesuar le te shkruaje ketu.

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 14-04-2009, 14:27:13
Dmth ne qofte se e kuptova sakte ti ke disa domaine qe do ti japesh falas? Do te besh "push" domainit ne Godaddy?
:)
Gjithe te mirat

  • Postime: 260
  • Karma: +2/-5

#2 ne: 14-04-2009, 15:55:49
Overdoze domenet u dhuruan. Flm

Temat e fundit