Ofroj 7 ftesa per Google Wave - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ofroj 7 ftesa per Google Wave

Ofroj 7 ftesa per Google Wave

· 2 · 883

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-11-2009, 00:19:02
Mqs jam tashme pranuar te Google Wave kam mundesine te ftoj dhe 7 te tjere qe te marrin pjese ne fazen beta te Wave. Kush deshiron te marre ftese nga ana ime le te lere ketu adresen e tij email.
Kini parasysh se edhe se une ju dergoj ftesen, Google e vonon pak hyrjen ne program, keshtu qe do duhet te prisni pak.

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-11-2009, 13:50:55
MAX te dergova me pm adresen e emailit per te me ftuar ne Google Wave.

Temat e fundit