×
Hyrja
Profili

Ofroj 7 ftesa per Google Wave

Ofroj 7 ftesa per Google Wave

· 2 · 834

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-11-2009, 00:19:02
Mqs jam tashme pranuar te Google Wave kam mundesine te ftoj dhe 7 te tjere qe te marrin pjese ne fazen beta te Wave. Kush deshiron te marre ftese nga ana ime le te lere ketu adresen e tij email.
Kini parasysh se edhe se une ju dergoj ftesen, Google e vonon pak hyrjen ne program, keshtu qe do duhet te prisni pak.

  • Postime: 556
  • Gjinia: Mashkull
Smiba
#1 ne: 30-11-2009, 13:50:55
MAX te dergova me pm adresen e emailit per te me ftuar ne Google Wave.