Ore Cbehet ketshtu me keto aprovimet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ore Cbehet ketshtu me keto aprovimet

Ore Cbehet ketshtu me keto aprovimet

· 3 · 814

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-01-2014, 18:35:10
Pershendetje njehere :) kisha kohe pa u futur ketu thjesht doja te dija kush eshte moderator per faqet Shqip ke dmoz.com? kam aplikuar per nje faqe i thencin www.AlbChati.com Chat Shqip e po pres te aprovohet :) po patet mundesi na jepni ndonje shpjegim te vogel.


Moderator levizeni Temen nqs nuk eshte ne vendin e duhur.

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-01-2014, 23:54:34
Pershendetje njehere :) kisha kohe pa u futur ketu thjesht doja te dija kush eshte moderator per faqet Shqip ke dmoz.com? kam aplikuar per nje faqe i thencin www.AlbChati.com Chat Shqip e po pres te aprovohet :) po patet mundesi na jepni ndonje shpjegim te vogel.


Moderator levizeni Temen nqs nuk eshte ne vendin e duhur.
Mbaje mend qe ishte dikush ketu ne forum moderator aty, por mos u lodh kote me dmoz.com pasi i ka ikur koha asaje, me sa di une nuk kan ma rendesi linket e saj.

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-01-2014, 15:33:46
Faleminderit per pergjigjen, thjesht doja ti jepte nje aprovim :)

Temat e fundit