×
Hyrja
Profili

Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3?

Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3?

· 8 · 719

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-06-2011, 00:03:21
Ju kujtohet se si para tre vjeteve te hapje nje faqe me shkarkime MP3 ishte garanci per sukses dhe trafik masiv? Po tani ku jane keto faqe?
Po t'i hedhesh nje sy, ose shume prej tyre jane mbyllur, ose ato qe jane akoma online jane identike sic ishin para 3-4 vjeteve. As ndryshime, as zhvillim, as perparim. Vetem renie, ose ne rastin me te mire stanjacion.
Cfare ka ndodhur? Di ta shpjegoje njeri pse kjo gjendje? S'ka me interes per MP3 apo si?

 • Postime: 242
 • Gjinia: Mashkull
feniksi
#1 ne: 01-06-2011, 20:51:01
u mbushen mend shqipet, te gjitha kenget i kane ne youtube dhe i degjojne aty sa jane ne pc. nqs kane nevoj per ti shkarkuar i konvertojn ne mp3 nga faqe te ndryshme :)

 • Postime: 406
[Joni]
#2 ne: 02-06-2011, 08:13:20
plako, me perpara vuanim per te gjetur e degjuar nje kenge, sot jane 101% ne youtube :)

 • Postime: 229
Epoka X
#3 ne: 02-06-2011, 11:56:36
Youtube killed mp3  :D

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 02-06-2011, 15:38:32
Edhe se argumenti juaj duket i pranueshem, une perseri s'jam teresisht i bindur se ky mund te jete faktori kryesor qe faqet me MP3 kane humbur rendesine qe kane pasur perpara.

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull
3ndrit
#5 ne: 02-06-2011, 19:44:18
Duhet shume investime, ka pak fitime, dhe duhet shume kohe te mirresh me te...

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
N3twork
#6 ne: 03-06-2011, 16:31:57
Varet se si e menaxhon nje faqe mp3 qe te kesh sukses.Nuk mund te krahasohet cilesia e muzikes qe eshte ne youtube me nje mp3 te marre nga CD.
Po ta shikosh dhe kur postojne muzike mp3 shumica jane te konvertuara nga youtube ku cilesia e degjimit le per te deshiruar.
Nuk eshte se i ka humbur rendesia por sic e dime te gjithe faqet Mp3 jane ilegale kshu qe dhe ata qe merreshin me dicka te tille kane ndryshuar drejtim.

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#7 ne: 03-06-2011, 18:57:13
Para 6 muajesh kisha arritur te mblidhja gati 5000 kenge mp3 shqip dhe 1mije te huaja dhe i degjoja gjithmone nga pc pa patur nevojen te hapja FB, mirpo kur mu desh te formatoja PC dhe pas nje gabimi teknik te teknikut :D mu fshin te gjitha kenget dhe te them te drejten nuk e kam marr me mundimin te filloi ti shkarkoj nga e para, tani sapo hap pc gjeja e pare qe hap eshte youtube, mendoj se me te vertet youtube ka paralizuar faqet Shqiptare me MP3
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X