Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3?

Ore, po cfare ndodhi me faqet me MP3?

· 8 · 802

 • Postime: 28069
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-06-2011, 00:03:21
Ju kujtohet se si para tre vjeteve te hapje nje faqe me shkarkime MP3 ishte garanci per sukses dhe trafik masiv? Po tani ku jane keto faqe?
Po t'i hedhesh nje sy, ose shume prej tyre jane mbyllur, ose ato qe jane akoma online jane identike sic ishin para 3-4 vjeteve. As ndryshime, as zhvillim, as perparim. Vetem renie, ose ne rastin me te mire stanjacion.
Cfare ka ndodhur? Di ta shpjegoje njeri pse kjo gjendje? S'ka me interes per MP3 apo si?

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-06-2011, 20:51:01
u mbushen mend shqipet, te gjitha kenget i kane ne youtube dhe i degjojne aty sa jane ne pc. nqs kane nevoj per ti shkarkuar i konvertojn ne mp3 nga faqe te ndryshme :)

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#2 ne: 02-06-2011, 08:13:20
plako, me perpara vuanim per te gjetur e degjuar nje kenge, sot jane 101% ne youtube :)

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 02-06-2011, 11:56:36
Youtube killed mp3  :D

 • Postime: 28069
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-06-2011, 15:38:32
Edhe se argumenti juaj duket i pranueshem, une perseri s'jam teresisht i bindur se ky mund te jete faktori kryesor qe faqet me MP3 kane humbur rendesine qe kane pasur perpara.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-06-2011, 19:44:18
Duhet shume investime, ka pak fitime, dhe duhet shume kohe te mirresh me te...

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-06-2011, 16:31:57
Varet se si e menaxhon nje faqe mp3 qe te kesh sukses.Nuk mund te krahasohet cilesia e muzikes qe eshte ne youtube me nje mp3 te marre nga CD.
Po ta shikosh dhe kur postojne muzike mp3 shumica jane te konvertuara nga youtube ku cilesia e degjimit le per te deshiruar.
Nuk eshte se i ka humbur rendesia por sic e dime te gjithe faqet Mp3 jane ilegale kshu qe dhe ata qe merreshin me dicka te tille kane ndryshuar drejtim.

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-06-2011, 18:57:13
Para 6 muajesh kisha arritur te mblidhja gati 5000 kenge mp3 shqip dhe 1mije te huaja dhe i degjoja gjithmone nga pc pa patur nevojen te hapja FB, mirpo kur mu desh te formatoja PC dhe pas nje gabimi teknik te teknikut :D mu fshin te gjitha kenget dhe te them te drejten nuk e kam marr me mundimin te filloi ti shkarkoj nga e para, tani sapo hap pc gjeja e pare qe hap eshte youtube, mendoj se me te vertet youtube ka paralizuar faqet Shqiptare me MP3

Temat e fundit