Paguaj me Facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Paguaj me Facebook

Paguaj me Facebook

· 1 · 801

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-05-2009, 16:01:50
Mberrin dhe ky opsion mjaft i pritur, pra pagesa me ane te krediteve te Facebook, qe ndoshta mund te jete dhe shpetimi financiar i rrjetit social me popullor ne planet (mbase dhe ne galaktike nese s'ka civilizime te tjera :d )

Nje buton i ngjashem me "Facebook Connect", qe ne kete rast quhet "Pay with Facebook" ben te mundur kete gje, duke shtuar nje tjeter mundesi pagese online perkrah PayPal dhe sherbimeve te tjera nga kompanite e kartave te kreditit.

Disa Screenshots:


Temat e fundit