×
Hyrja
Profili

Per ZERI YT - Rreth ZeriYT Gjithe qka rreth Design - Keshilla , Deshira etj ..

Per ZERI YT - Rreth ZeriYT Gjithe qka rreth Design - Keshilla , Deshira etj ..

· 2 · 522

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 26-03-2010, 18:22:16
Pershendetje une hapi ket tem per 1 arsyje - sepse nuk jam person i atorizuar dhe ne an te postimi dua te keshilloj stafin e zeriyt te bej dia permisime.

 Se pari shof nje gabim ne Theme te ZeriYR se eshte nje Theme i ndertuar me nje gabime me sa kam vrejtur une...

 Kur identfikohet dhe shkon tek Profili im klikon : Trego postimet e fundit te ketij personi.


 Te del nje gabie postimet te cilat ke postuar devijojne faqen problemi qendro tek kornizat...

 Andaj kam postuar dhe fotografi ne an te keti postimi sigurisht se stafi zeriyt do rregulloj ket gabime...

 Nese duhet ndihùe per te evituar ket gabime ateher me kontaktoni ne pm mund te ju ndihmoje...


Problemi i dyt eshte ne faqen te pare pas identfikimit te shtohet kodi per Postime e fundit te hapura nga une.
Pergjigjet e fundit te bera nga une.
Postimet e hapura pa pergjigje:


Do ishte mire qe te gjenimim likun per keto fuksione ne faqe te pare... behet fjale per personat te regjistruar pas identfikimit ne forumin tuaj.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 28-03-2010, 12:34:51
Tema ne lidhje me kete ceshtje gjenden ne kete rubrike. http://www.zeriyt.com/zeriytcom-b115.0/
Aty mund te vazhdosh ne temat aktuale ose te hapesh teme te re.
 

6 këshilla për meshkujt që çmendin çdo femër në shtrat

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:52:24
nga InfoZ
informacione rreth seksit

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:31:06
nga InfoZ
Fakte interesante rreth Finlandës

Nisur nga M A XRubrika Gjeografia e Shteteve

Postimi i fundit 10-04-2020, 10:17:28
nga M A X
Të gjithë martohen në vjeshtë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 08-04-2020, 07:35:29
nga erlehta
Rakia dhe mitet shqiptare rreth saj

Nisur nga M A XRubrika Tryeza

Postimi i fundit 27-03-2020, 20:27:12
nga erlehta