×
Hyrja
Profili

Perkthimi ne shqip per galerine Coppermine!

Perkthimi ne shqip per galerine Coppermine!

· 15 · 1716

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 31-03-2005, 09:32:16
Ata webmaster qe kerkojne te kene perkthimin ne shqip te galerise Coppermine (http://coppermine.sourceforge.net/) te shkruajne kerkesen ketu, per ta marre ate kundrejt disa kushteve te lehta.

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
kgojani
#1 ne: 16-05-2005, 16:42:11
Kërkoj falje por und askund nuk mujta me gjetë një përkthim shqip të Copermines.
Përshëndetje

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 16-05-2005, 17:29:51
Pershendetje!

Perkthimin ua japim ne kundrejte vendosjes se nje linku te zeriyt.com diku ne faqen tuaj. Nuk veme asnje kusht se ku dhe si, por duhet qe te na linkoni diku ne faqen tuaj dhe ne u japim perkthimin e Galerise. Gjithashtu kushti i dyte eshte qe kete perkthim te mos ia jepni te tjereve, por ta perdorni vetem vete. Nese jeni dakord me keto atehere une do u kontaktoj ne privat dhe do ua jap perkthimin e CPG.

 • Postime: 3
 • Gjinia: Mashkull
kgojani
#3 ne: 17-05-2005, 07:45:50
Ju falemnderit shum për përgjigje kaq të shpejt
Natyrisht se ky përkthim me duhet vetem mua per faqen time pasi që momentalisht nuk po kam edhe aq kohë me përkthy,do të isha shum i falenderuar për kët.
Linkun e juaj e kam futur në Toplisten time ku shifet në gjdo faqe.
Ju përshëndes dhe mirë u dëgjofshim

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 09-06-2005, 19:17:42
Kgojani, shikoni Mesazhet Private!

 • Postime: 34
unedheti
#5 ne: 13-06-2005, 16:51:32
ok a mund te beni nje per mua

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 13-06-2005, 18:51:04
Ku do e perdoresh dhe per cfare? Je gati te pranosh kushtet tona?

 • Postime: 34
unedheti
#7 ne: 13-06-2005, 22:08:22
po. do ta perdor per webin www.forumishkodran. uni.cc

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 14-06-2005, 08:11:48
Ju aty keni nje forum, ndersa ketu behet fjale per nje Galeri fotografish, si kjo ketu http://www.zeriyt.com/galeria/index.php
Me sa shoh dicka te tille ende s'e keni!

 • Postime: 34
unedheti
#9 ne: 14-06-2005, 15:36:47
aha.un kujtova se ju do ta hapnit ate galerine per te tjeret ne shqip po ju vetm e perktheni per ato qe e kane coopermine

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 14-06-2005, 19:25:50
Po!                

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
jamajka
#11 ne: 16-11-2005, 14:46:05
mua me intereson ku perkthimi

liku.eshte link i thjesht apo baner

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#12 ne: 17-11-2005, 06:37:31
Thjeshte nje link!

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
jamajka
#13 ne: 17-11-2005, 12:55:59
e vendosa linkun.
per perkthimin si do tja bejme

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
jamajka
#14 ne: 20-11-2005, 16:48:29
o max po pres una