Perse jane kaq egosita disa admina? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perse jane kaq egosita disa admina?

Perse jane kaq egosita disa admina?

· 6 · 1097

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-12-2011, 00:15:31
Kam nje pyetje per disa qe duan te debatojne pak  :engjell:
Ma ka rastisur ne disa faqe qe pranojne komente dhe aty eshte nje opsion per vendosjen e url une si admin i nje faqe tjeter qe jam kuptohet qe mund te vendose url-ne time perderi sa aty eshte nje opsion, por jane disa kodosha qe kur moderojne e heqin kete url.
Shume bukur nuk jam kundra, por nje gje nuk arrije te kuptoje se nese ti nuk do te vendosin te tjeret url e tyre perse e vendose si obsion? Nese nuk dini ta hiqni kerkoni ketu se e kam hapur nje teme per nje gje te tille.
Pra une te beje nje ndere vij dhe vizitoje faqen tende dhe te le nje koment per te te vlersuar punen, ti vete dhe e heqe url per cilen arsye?
(nuk e di se sa i qarte jam, por po e shkruaj ne nerva e siper kerkoje ndjese)

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-12-2011, 11:28:19
Sigurisht se eshte nje e met e tyre, pothuajse rregullat e forumeve jan 99% perafersisht  te njejta. jane nje numer i vogel te cilat kan sjell rregulla dhe risi te reja. Flas duke u nisur nga vetvetja.

Por ajo qe ato bejn me linket eshte vertet per tu habitur, por kjo tregon se ata nuk din se si te largojn at opsion andaj dhe largojn linket manualisht sepse kjo i ngjan Hases dhe Huses kur kan vajtur ne nje turne boteror se kush do prej me shum dru per 2 ore (besoj se e dini rezultatin).

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-12-2011, 11:54:26
E kemi ne gjak ne Shqiptaret , duam te jemi fuqiplote , dhe tregojme fuqi

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-12-2011, 13:19:00
Po tani varet se ku e si ke postuar. Nese ke postuar forumishqiptar.com atehere ke bere nje mekat dixhital, se atje nuk lejohen links te faqeve shqiptare (te huaja posto sa te duash). Per ndonje arsye te erret ata kujtojne se cdo link eshte reklame e nuk duhet lejuar. Ka mundesi gjithshtu se stafi i atjeshem akoma mendon se fsh.com eshte faqja #1 shqiptare dhe te gjithe duan te reklamojne aty........  ^o)

Ekziston dhe mundesia qe ti te kesh postuar dhe ne faqe te tjera, ku ke folur per portokalle e ke postuar linqe qe kishin te bejne me mollet :D Ky quhet spam ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 28-12-2011, 13:41:11
E kemi ne gjak ne Shqiptaret , duam te jemi fuqiplote , dhe tregojme fuqi

nuk di pse por jam shume dakort me kete thenie.
vertet qe ne jemi ndryshe nga te tjeret. Ne forumin Shqipetar me sa di se nuk jam antarsuar asnjehere di qe jane shume skeptik per cdo gje . moderojne dhe lejojne as te kesh nje mendim ndryshe por duhet te shkosh ne linjen e tyre, gje qe ne zeri yt nuk e has.
sorry se dola nga tema

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-12-2011, 23:36:25
Po tani varet se ku e si ke postuar. Nese ke postuar forumishqiptar.com atehere ke bere nje mekat dixhital, se atje nuk lejohen links te faqeve shqiptare (te huaja posto sa te duash). Per ndonje arsye te erret ata kujtojne se cdo link eshte reklame e nuk duhet lejuar. Ka mundesi gjithshtu se stafi i atjeshem akoma mendon se fsh.com eshte faqja #1 shqiptare dhe te gjithe duan te reklamojne aty........  ^o)

Ekziston dhe mundesia qe ti te kesh postuar dhe ne faqe te tjera, ku ke folur per portokalle e ke postuar linqe qe kishin te bejne me mollet :D Ky quhet spam ;)

Olti une nje gje te tille muna ta beje por ne faqe te huaja se jo per gje por nuk kuptoje mire anglisht :P
Por tani ne nje faqe shqiptare kuptohet se nuk mund te beje nj gje te tille, biles sa kam shkruar ne faqe te tjera nuk kam shkruar ne faqen time. Por ajo qe mua ne nevrikos eshte se disa linke qe mund te jene vete ata a shoket e tyre i lejojne kurse te disa te tjereve nuk i lejojne, pra o lejoje te gjitha o mos lere as nje LOL

Temat e fundit