phpBB 2.0.17 filet te cilat duhet ti editoni pa tjter ...... - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

phpBB 2.0.17 filet te cilat duhet ti editoni pa tjter ......

phpBB 2.0.17 filet te cilat duhet ti editoni pa tjter ......

· 1 · 1093

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-11-2005, 16:57:05
Përshendetje të gjithvë.

 Dua të ju njoftoj se tani ne phpBB 2.0.17 është dal një exploit.

Si duhet te kaloni nga phpBB 2.0.17 në phpBB 2.0.18

http://www.lulikras.com/phpbb_2.0.17_to_2.0.18/html/index.html

Besoj se do kushtojn rendesi keti postim ata te cilet kani phpbb 2.0.17

Temat e fundit