Pika me e forte dhe me e dobet. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pika me e forte dhe me e dobet.

Pika me e forte dhe me e dobet.

· 3 · 983

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

ne: 26-08-2008, 14:53:53
Per mua pika me e forte eshte databasi. Nuk ka kopjo te databasit qe te mos e rivendos, te cdo madhesie, forme dhe te cdo lloji forumi, portali apo cms-je. Gjithashtu e njeta gje per pothuajse cdo problem qe ka te bej me db. Per kete me ka ndihmuar shume edhe eksperienca qe kam fituar gjate 6 muajve pune si teknik ne nje hosting company. Gjithashtu zotroj mire html, css dhe ne nje menyre te moderuar php-ne.

Pika ime me e dobet eshte te punuarit me imazhe. Nuk ja them qe nuk ja them per te krijuar imazhe.

Po per juve, cilat jane pikat tuaja me te forta dhe me te dobta?

  • Postime: 28197
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-08-2008, 15:54:24
Edhe une pervete mund te them se anen grafike e kam me te dobten.

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 10-09-2008, 20:35:38
Une sa per grafik e bej pluhur, mirepo tash se fundi instalove nja vBulletin, po ju tregoj drejten 4 dite deri sa e kam instalu me database, me mods , jo andej jo kendej, vetem se keto dite kisha dhimbje koke shkaku i database, error aty error ketu, mirepo ne fund pas mundimit kisha sukses, mirepo tash edhe duke me dhimbt koka se nuk po di ku te gjej nje host qe me lejon warez sepse aty ku jam po me thone ta mbylli se nuk me lejojne, edhe me ads te google-se spo di se a lejohet ads-at ne warez, e keshtu, me te mira.

Temat e fundit