×
Hyrja
Profili

Po tani?!

Po tani?!

· 5 · 881

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 31-08-2009, 10:13:54
Me siguri shume webmastera e kane vene re qe se fundi edhe gazeta Panorama e ka mbyllur publikimin ne PDF e suplementit te saj Panarama Plus. Tashme ky suplement ofrohet vetem ne format flash, por mbi te gjitha: me pagese.

Veprimi i Panorames eshte paraprire nga Gazeta Shqiptare para disa javeve, duke mbyllur ne kete menyre burime shume te rendesishme qe mbanian praktikisht ne kembe nje mori faqesh interneti, te cilat i dedikohen vetem lajmeve dhe thashethemeve per vip-at.

Dhe tani, cfare do te behet me keto faqe? Keto suplemente perbenin burimet kryesore per lajme te tilla dhe mbylljen e tyre mund te kene ngelur ende disa burime me te vogla, por perseri, ne kete menyre behet gati e pamundur te mbash faqe te tilla.
Cfare do te bejne webmastarat qe tani e tutje, kur ka ngelur vetem nje gje per t'u bere; te shkruhen lajmet vete me dore? ;)

  • Postime: 406
[Joni]
#1 ne: 31-08-2009, 12:18:06
me avast faqja e panorames nxjerr njoftim per virus :p

  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#2 ne: 31-08-2009, 13:57:39
Me siguri shume webmastera e kane vene re qe se fundi edhe gazeta Panorama e ka mbyllur publikimin ne PDF e suplementit te saj Panarama Plus. Tashme ky suplement ofrohet vetem ne format flash, por mbi te gjitha: me pagese.

Veprimi i Panorames eshte paraprire nga Gazeta Shqiptare para disa javeve, duke mbyllur ne kete menyre burime shume te rendesishme qe mbanian praktikisht ne kembe nje mori faqesh interneti, te cilat i dedikohen vetem lajmeve dhe thashethemeve per vip-at.

Dhe tani, cfare do te behet me keto faqe? Keto suplemente perbenin burimet kryesore per lajme te tilla dhe mbylljen e tyre mund te kene ngelur ende disa burime me te vogla, por perseri, ne kete menyre behet gati e pamundur te mbash faqe te tilla.
Cfare do te bejne webmastarat qe tani e tutje, kur ka ngelur vetem nje gje per t'u bere; te shkruhen lajmet vete me dore? ;)

Do ushtrojn bukurshkrim virtual  ^o)

  • Postime: 72
besi2009ever
#3 ne: 02-09-2009, 11:33:34
Cdo gjeje jo te ligjshme dikur i vie fundi apo jo?

  • Postime: 577
Freedom Overdose
#4 ne: 03-09-2009, 00:38:22
me avast faqja e panorames nxjerr njoftim per virus :p
same here

Po ndjekin hapat e atij anglezit, si e ka se spo me kujtohet emri  :P