Po tani?! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Po tani?!

Po tani?!

· 5 · 945

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-08-2009, 10:13:54
Me siguri shume webmastera e kane vene re qe se fundi edhe gazeta Panorama e ka mbyllur publikimin ne PDF e suplementit te saj Panarama Plus. Tashme ky suplement ofrohet vetem ne format flash, por mbi te gjitha: me pagese.

Veprimi i Panorames eshte paraprire nga Gazeta Shqiptare para disa javeve, duke mbyllur ne kete menyre burime shume te rendesishme qe mbanian praktikisht ne kembe nje mori faqesh interneti, te cilat i dedikohen vetem lajmeve dhe thashethemeve per vip-at.

Dhe tani, cfare do te behet me keto faqe? Keto suplemente perbenin burimet kryesore per lajme te tilla dhe mbylljen e tyre mund te kene ngelur ende disa burime me te vogla, por perseri, ne kete menyre behet gati e pamundur te mbash faqe te tilla.
Cfare do te bejne webmastarat qe tani e tutje, kur ka ngelur vetem nje gje per t'u bere; te shkruhen lajmet vete me dore? ;)

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#1 ne: 31-08-2009, 12:18:06
me avast faqja e panorames nxjerr njoftim per virus :p

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-08-2009, 13:57:39
Me siguri shume webmastera e kane vene re qe se fundi edhe gazeta Panorama e ka mbyllur publikimin ne PDF e suplementit te saj Panarama Plus. Tashme ky suplement ofrohet vetem ne format flash, por mbi te gjitha: me pagese.

Veprimi i Panorames eshte paraprire nga Gazeta Shqiptare para disa javeve, duke mbyllur ne kete menyre burime shume te rendesishme qe mbanian praktikisht ne kembe nje mori faqesh interneti, te cilat i dedikohen vetem lajmeve dhe thashethemeve per vip-at.

Dhe tani, cfare do te behet me keto faqe? Keto suplemente perbenin burimet kryesore per lajme te tilla dhe mbylljen e tyre mund te kene ngelur ende disa burime me te vogla, por perseri, ne kete menyre behet gati e pamundur te mbash faqe te tilla.
Cfare do te bejne webmastarat qe tani e tutje, kur ka ngelur vetem nje gje per t'u bere; te shkruhen lajmet vete me dore? ;)

Do ushtrojn bukurshkrim virtual  ^o)

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-1

#3 ne: 02-09-2009, 11:33:34
Cdo gjeje jo te ligjshme dikur i vie fundi apo jo?

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 03-09-2009, 00:38:22
me avast faqja e panorames nxjerr njoftim per virus :p
same here

Po ndjekin hapat e atij anglezit, si e ka se spo me kujtohet emri  :P

Temat e fundit