×
Hyrja
Profili

Prape u be hack host.al?

Prape u be hack host.al?

· 3 · 670

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull
TorontoCute
ne: 10-11-2012, 08:24:06
Citim
On Oct 10, 2012, at 1:53 AM, "Host.al" <support@host.al> wrote:

    Te nderum po ju qojm kit email me ju thane qe sapo ua morem informacionet tuja personale

    Host.al u hacku dhe tani per faj tjuv qe kini bli qtu e keni hanger 1 qokollad tmadhe dhe kejt infot i keni nrrezik

    

    ju pershendes LOSX nga admin panelli i HOST.AL

Ore Mandi po prape me ty keta.

  • Postime: 116
Mand1
#1 ne: 14-11-2012, 00:52:45
Nje mesazh i tille me erdhi dhe mua.

  • Postime: 114
AB
#2 ne: 15-11-2012, 10:30:40
Postimi nuk eshte i sakte, nuk ka asnje email te tille nga paneli i host.al

Mand1, nje postim te tille e kishe hapur dhe tek webmaster.al dhe me copy-paste te mesazhit me siper. Dhe t'u mbyll nga admin kur u pane dhe reagime nga anetare te tjere qe thonin qe nuk kishin marre ndonje email te tille.
Ndoshta reklame e keqe ne vazhdimesi te DDOS qe beje dikur ndaj serverave te shqiperia.com!?