Prape u be hack host.al? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prape u be hack host.al?

Prape u be hack host.al?

· 3 · 766

  • Postime: 118
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-11-2012, 08:24:06
Citim
On Oct 10, 2012, at 1:53 AM, "Host.al" <support@host.al> wrote:

    Te nderum po ju qojm kit email me ju thane qe sapo ua morem informacionet tuja personale

    Host.al u hacku dhe tani per faj tjuv qe kini bli qtu e keni hanger 1 qokollad tmadhe dhe kejt infot i keni nrrezik

    

    ju pershendes LOSX nga admin panelli i HOST.AL

Ore Mandi po prape me ty keta.

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 14-11-2012, 00:52:45
Nje mesazh i tille me erdhi dhe mua.

  • Postime: 114
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-11-2012, 10:30:40
Postimi nuk eshte i sakte, nuk ka asnje email te tille nga paneli i host.al

Mand1, nje postim te tille e kishe hapur dhe tek webmaster.al dhe me copy-paste te mesazhit me siper. Dhe t'u mbyll nga admin kur u pane dhe reagime nga anetare te tjere qe thonin qe nuk kishin marre ndonje email te tille.
Ndoshta reklame e keqe ne vazhdimesi te DDOS qe beje dikur ndaj serverave te shqiperia.com!?

Temat e fundit