×
Hyrja
Profili

Promotion Code for google adwords, Redeem before

Promotion Code for google adwords, Redeem before

· 3 · 537

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
ne: 21-12-2010, 21:48:27
Pershndetje

Behet fjal per promotion code siq e shihni dhe flitet per redeem before qe duhet aktivizuar para dates se caktuar kam nje pytje nese sot eshte 21 dhjetor 2010 redeem before eshte 23 dhjetor 2010, un e aktivizoj ket promotion code me 21-22 dhjetor, a do te thot kjo qe do skadoj kodi me 23 dhjetor 2010 do me then do ndalohen reklamat apo nese fillojm nga sot te shfirtzojm  at promotion code thjesht vazhdon google adwords deri sa ne deshirojm apo deri harxhohen leket?

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#1 ne: 21-12-2010, 22:24:44
Mund te behesh pak me qarte per ne qe se kemi djenin se cfare eshte kjo?

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
#2 ne: 21-12-2010, 22:29:08
Promotion code per google adwords