Pse Google injoron shqiptaret e nuk ka hapur Google.AL? - 2 - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse Google injoron shqiptaret e nuk ka hapur Google.AL?

Pse Google injoron shqiptaret e nuk ka hapur Google.AL?

· 30 · 3084

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 20-08-2010, 02:52:37

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 20-08-2010, 03:18:20
Nuk ka asgje per injorim ketu. Ata thjesht nuk kane pare mundesi fitimi te bollshem ne tregun shqiptar prandaj dhe nuk e kane hapur.

Sidoqofte personalisht nuk e kam fare problem se perdor google.com dhe mbaroj pune shume mire.

Jam i te njejtit mendim, ska perse te investoj nderkohe qe nuk parashikon fitim.
Edhe e drejta eshte se ben mire qe nuk ben nje gje te tille. Nuk jemi ne per google. Ne qeverisemi nga njerez pa dinjitet, qe vendosin ne sektorin e informatikes njerez qe sja kane idene informatikes edhe programimit , qe ndertojne faqen kryesore te internetit shqipetar bazuar ne platformen joomla dhe me e keqja qe eshte per te te ardh turp me themes te gateshme. Perse te investoje per primitivitet?

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#27 ne: 20-08-2010, 18:35:03
Jam i te njejtit mendim, ska perse te investoj nderkohe qe nuk parashikon fitim.
Edhe e drejta eshte se ben mire qe nuk ben nje gje te tille. Nuk jemi ne per google. Ne qeverisemi nga njerez pa dinjitet, qe vendosin ne sektorin e informatikes njerez qe sja kane idene informatikes edhe programimit , qe ndertojne faqen kryesore te internetit shqipetar bazuar ne platformen joomla dhe me e keqja qe eshte per te te ardh turp me themes te gateshme. Perse te investoje per primitivitet?

Ne te i re Url. Si ne cdo sektor tjeter ne Shqiperi dhe ne Informatik njerez te paditur dhe te pa afte jane vene. Shume gjynah qe nuk egziston fare profesionalitet ne Shqiperi. Prandaj dhe firmat a huaja serioze nuk e marrin seriozisht tregun shqiptar.

 • Postime: 27909
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 11-10-2010, 23:34:04
Di ndonjeri gje se ca u be me kete ceshtje? Ne forumin e Google qe prej atehere kur shkruam ne nuk ka me te reja. http://www.google.com/support/forum/p/Webmasters/thread?tid=1d1b23702d8e58a4&hl=en

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 21-10-2020, 10:51:23
www.google.al ekziston prej vitesh tashme.

Temat e fundit