×
Hyrja
Profili

Pse Google injoron shqiptaret e nuk ka hapur Google.AL?

Pse Google injoron shqiptaret e nuk ka hapur Google.AL?

· 29 · 2749

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#25 ne: 20-08-2010, 02:52:37

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
#26 ne: 20-08-2010, 03:18:20
Nuk ka asgje per injorim ketu. Ata thjesht nuk kane pare mundesi fitimi te bollshem ne tregun shqiptar prandaj dhe nuk e kane hapur.

Sidoqofte personalisht nuk e kam fare problem se perdor google.com dhe mbaroj pune shume mire.

Jam i te njejtit mendim, ska perse te investoj nderkohe qe nuk parashikon fitim.
Edhe e drejta eshte se ben mire qe nuk ben nje gje te tille. Nuk jemi ne per google. Ne qeverisemi nga njerez pa dinjitet, qe vendosin ne sektorin e informatikes njerez qe sja kane idene informatikes edhe programimit , qe ndertojne faqen kryesore te internetit shqipetar bazuar ne platformen joomla dhe me e keqja qe eshte per te te ardh turp me themes te gateshme. Perse te investoje per primitivitet?

  • Postime: 227
babjusi
#27 ne: 20-08-2010, 18:35:03
Jam i te njejtit mendim, ska perse te investoj nderkohe qe nuk parashikon fitim.
Edhe e drejta eshte se ben mire qe nuk ben nje gje te tille. Nuk jemi ne per google. Ne qeverisemi nga njerez pa dinjitet, qe vendosin ne sektorin e informatikes njerez qe sja kane idene informatikes edhe programimit , qe ndertojne faqen kryesore te internetit shqipetar bazuar ne platformen joomla dhe me e keqja qe eshte per te te ardh turp me themes te gateshme. Perse te investoje per primitivitet?

Ne te i re Url. Si ne cdo sektor tjeter ne Shqiperi dhe ne Informatik njerez te paditur dhe te pa afte jane vene. Shume gjynah qe nuk egziston fare profesionalitet ne Shqiperi. Prandaj dhe firmat a huaja serioze nuk e marrin seriozisht tregun shqiptar.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#28 ne: 11-10-2010, 23:34:04
Di ndonjeri gje se ca u be me kete ceshtje? Ne forumin e Google qe prej atehere kur shkruam ne nuk ka me te reja. http://www.google.com/support/forum/p/Webmasters/thread?tid=1d1b23702d8e58a4&hl=en
 

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Kush jane shqiptaret me te famshem?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:48:53
nga M A X
Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:46:13
nga M A X
Hapur.al

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 15-04-2020, 17:23:51
nga M A X
Shqiptarët dhe besytnitë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 17-04-2020, 07:17:07
nga erlehta