Pse nuk duhet vrare mendja dhe aq per PageRank-un - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse nuk duhet vrare mendja dhe aq per PageRank-un

Pse nuk duhet vrare mendja dhe aq per PageRank-un

· 1 · 665

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-11-2009, 13:38:35
...se paku per ate qe duket ne Toolbar.
Pohimi me i drejteperdrejte i Google ne lidhje me Pagerank mund te gjendet KETU

Citim
I have a lot of new links pointing to my site, but my site's Toolbar PageRank has not changed in months.


    * Don't worry :).  We actually recalculate PageRank quite frequently, but only push Toolbar PageRank updates occasionally.  This is our respectful hint for you to worry less about PageRank, which is but one of over 200 signals that can affect how your site is crawled, indexed and ranked.

Pra PageRank ndryshon shume shpesh dhe cdo faqe merre ate qe meriton, vetem se ne Toolbaret qe perdorim ne paraqitet rralle.

Temat e fundit