Qelloje me këpucë Bushin :) - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Qelloje me këpucë Bushin :)

Qelloje me këpucë Bushin :)

· 3 · 675

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-12-2008, 15:09:09
Besoj se te gjithë e keni percjelle lajmin mbi presidentin amerikan Bush dhe gazetarin iraken qe e goditi me këpucë.

Pervec videos ne fjale nëpër internet tashmë është bërë hit një loje e titulluar "Shock and Awe" (Shokim dhe Tmerr) qe është parodi e kësaj ngjarje reale dhe është krijuar nga i njejti autor qe u be i famshem para dy vjetësh me faqen "Million Dollar Homepage" dhe pikërisht 24 vjecari Alex Tew.

Ky është një rast i gjenialitetit te një webmasteri, i cili gjen dhe kap rastet e duhura për t'u bërë superstar ne internet. Dhe Alex Tew ia ka arritur dy here deri tani.

http://www.sockandawe.com/


  • Postime: 12343
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-12-2008, 21:21:22
e forte...  LOL

  • Postime: 243
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-12-2008, 00:41:10
kete faqe ai e shiska ne ebay

Deri tani ka vajtur 600 GBP

Temat e fundit