Quick Chat - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Quick Chat

Quick Chat

· 3 · 1211

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

ne: 14-06-2006, 16:57:24
Pershendetje gjithve
A ka dikush qe ka njohuri per Quick Chat
po me nevoitet per ne Web por nuk po muj me gjet ???

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-06-2006, 09:43:33
Mos eshte ky ai qe kerkon? http://www.quickchat.org/

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 16-06-2006, 10:58:16
Jo jo nuk kerkoj Java Web Chat por Quick Chat
Chat i Shpejt ....
Vizito www.kosova.de edhe do ta kuptosh qfar po kerkoj
Kaloni mirë ju pershendes

Temat e fundit