Radio shqiptare ne Tune in - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Radio shqiptare ne Tune in

Radio shqiptare ne Tune in

· 4 · 917

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-04-2019, 11:04:19
Di ndonjeri cilat radio shqiptare jane prezente ne TuneIn? Dua te ve ndonjeren ndonjehere duke perdorur  Alexen. "Alexa, play Radio Tirana" :D (e provova me Radio Tirana po me doli nje Tirana Jazz Radio).

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-05-2019, 22:13:04
Di ndonjeri cilat radio shqiptare jane prezente ne TuneIn? Dua te ve ndonjeren ndonjehere duke perdorur  Alexen. "Alexa, play Radio Tirana" :D (e provova me Radio Tirana po me doli nje Tirana Jazz Radio).

Nuk e kam degjuar ndonjëherë këtë. Çfarë është si funksionon?

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-05-2019, 22:23:36
Nuk ka akoma, kam pyetur e une Alexan per disa radio Po snuk...

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 06-05-2019, 22:39:11
@Poshnjari Alexa nga Amazon

Temat e fundit