×
Hyrja
Profili

Reklama ADS

Reklama ADS

· 2 · 562

  • Postime: 10
SeliBaruti
ne: 27-12-2013, 18:35:41
Pershendetje !
Tek website im ne nje postim ndodhen gjithesej 5 reklama te Adsense !
Te gjitha reklamat hapen edhe deri tani nuk ka problem !
Si mendoni , ti lejoj ?

-------------------------------------------------------

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#1 ne: 28-12-2013, 21:04:28
rregullorja me sa kam lexuar une eshte 3 dhe nuk lejohet absolutishte qe te beshe ndonje modifikim per tu shfaqer me shume, por ndodh, ashtu si te ka ndodhur, qe per ndonje arsye shfaqen me shume se 3. por une te sygjeroje te mos rrezikosh, pasi nese ndodh dicka behet si ajo barsaleta me Nastradini: Sa ta mare veshe mbreti qe nuk jam gomar i kam bere nja 3 rruge gure  :D
moralin nxirrja vete  ;)

Temat e fundit