Reklama ADS - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reklama ADS

Reklama ADS

· 2 · 730

  • Postime: 12
  • Karma: +0/-0

ne: 27-12-2013, 18:35:41
Pershendetje !
Tek website im ne nje postim ndodhen gjithesej 5 reklama te Adsense !
Te gjitha reklamat hapen edhe deri tani nuk ka problem !
Si mendoni , ti lejoj ?

-------------------------------------------------------

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-12-2013, 21:04:28
rregullorja me sa kam lexuar une eshte 3 dhe nuk lejohet absolutishte qe te beshe ndonje modifikim per tu shfaqer me shume, por ndodh, ashtu si te ka ndodhur, qe per ndonje arsye shfaqen me shume se 3. por une te sygjeroje te mos rrezikosh, pasi nese ndodh dicka behet si ajo barsaleta me Nastradini: Sa ta mare veshe mbreti qe nuk jam gomar i kam bere nja 3 rruge gure  :D
moralin nxirrja vete  ;)

Temat e fundit