Reth Altervista.org - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Reth Altervista.org

Reth Altervista.org

· 4 · 751

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2008, 10:29:51
Do doja dikush qe din italisht ose qe ka perdorur qe koh me par altervisten te me tregoj te bej nje tuto me foto se si behet "Back Up" nuk di fare italisht dhe nuk e di eheheheh se qfar me thot keshtu qe kush din welcome to help me!

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-05-2008, 21:31:23
Edhe un Kam nje host tek Altervista por me duket qe ska Back Up fare.
Nuk e kam te sigurte sepse nuk mbaj mend.

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-05-2008, 10:33:17
Nuk ka mesa di une

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-06-2008, 11:27:49
Citim nga: Kli$$i ne 30-05-2008, 10:33:17
Nuk ka mesa di unë


Ja kam fut kot une :-[ :-[

E ke te tools ne panelin e kontrollit edhe backupin e altervistes :D

Temat e fundit