×

Rikthehet Motorola Razr

Rikthehet Motorola Razr

· 1 · 1519

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 19-11-2019, 20:48:54
 

Motorola Razr 2019 rikthen një nga telefonët më ikone të kompanisë në vitet 2000. Razr V3, i cili u hodh në treg në vitin 2004, u bë një nga telefonat më të shitur, dhe madje ajo mbyllja tipike në fund të bisedës duke përplasur telefonin ishte pamje e zakonshme edhe në shumë filma të asaj kohe. Tani Motorola po përpiqet të rikthehet sërish me të njëjtin model, por me stil të modernizuar. Motorola Razr 2019 ka ekran sa një telefon normal, por mund të paloset njësoj si i vjetri.

Dizenjoja është e mirë dhe telefoni duket se funksionon më së miri. Palosja bën që telefoni të jetë më praktik, dhe madje selfiet bëhen më mirë duke e mbajtur të mbyllur. Por për nga fuqia nuk është më i mirë se telefonët që janë në treg, edhe pse çmimin e ka reth 1500 dollarë. Çmimi mund të justifikohet me faktin që Samsung dhe Huawei, të cilët po ashtu kanë bërë telefona që palosen, i shesin me nga 1900 dollarë e sipër.
 

Rikthehet Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-12-2019, 07:00:32
nga erlehta
Rikthehet Sex and the City

Nisur nga M A XRubrika Kultura

Postimi i fundit 28-03-2019, 16:49:38
nga Monique
Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

Nisur nga InfoZRubrika Muzika

Postimi i fundit 24-06-2020, 23:59:09
nga InfoZ
Rikthehet “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 03-05-2013, 09:52:34
nga ciarli
Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-10-2011, 13:28:53
nga Johny Boy