Rreth GaleriaShqiptare.net - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rreth GaleriaShqiptare.net

Rreth GaleriaShqiptare.net

· 14 · 1428

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-06-2008, 01:10:10
Teksa po shikoja ne alexa, e bera nje search per galeriashqiptare.ne t dhe cuditerisht u cudita pak edhe pse besoj ne aftesite e Oltit..e pash shum shum lart.. urime Olt.. na thuaj pak? cfare bere qe shkove kaq lart..mendoj se ne google shum friendly je mbase ky eshte celsi....

Sukses!

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 11-06-2008, 01:33:08
kerko ne google per fjalen GALERIA dhe do te shikosh qe GSH.net eshte ne vend te pare nga 238'000'000 rezultate

Me te vertete bravo Olti

 • Postime: 27103
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-06-2008, 10:16:28
Kemi dhe vizitore te huaj ne galeri, jo vetem shqiptare.

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-06-2008, 12:45:11
ka nje rritje te papare edhe nuk do cuditesha sikur te hynte tek Movers&Shakers tek Alexa

Por duhet te na jeoni nje shpjegim me bindes per kete :D

Kuptohet nese deshironi

Cheers

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-06-2008, 16:03:08
Ne fakt une jam pak xheloz sepse dashuria e pare eshte Zeri Yt! dhe tashme ai ka dale ne vend te dyte :D

Popullariteti i faqes eshte jo vetem tek joshqiptaret, por edhe publiku shqiptar tashme e ka si vendburimin kryesor per foto. Kur shoh statistikat shume veta hyjne nga google edhe duke kerkuar me termat "galeria shqiptare" apo "galeriashqiptare.ne t" gje tregon se vete emri i faqes eshte bere nje marke.

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-06-2008, 21:42:07
ok max

do me interesonte shume mendimi yt per

http://www.zeriyt.com/tregu-i-webmasterave/sa-eshte-vlera-e-faqeve-shqiptare-t44389.0.html

Mos te te rritet mendja re :D

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 12-06-2008, 15:43:12
Kemi dhe vizitore të huaj ne galeri, jo vetëm shqiptare.
Me vertete ka dhe te huaj? Me behet qejfi :)

 • Postime: 27103
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 12-06-2008, 17:10:32
Kerko ne google, me emrin Ricardo Kaka eshte ne faqen e pare, plus del dhe te rezultati i fotografive, Cristiano Ronaldo, Rihanna e plot vipa te tjere te huaj me te njohur galeria eshte ne 2 apo 3 faqet e para te googles.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 13-06-2008, 15:53:46
Galeria Shqiptare eshte padyshim albumi numer nje shqiptar!!! Me pelqen sepse eshte shume e kompletuar! E vetmja faqe shqiptare ku gjen fotografite qe kerkon. E vetmja gje qe te bezdis pak eshte qe duhet et perdor fotoshopin sa here marr nej foto qe me duhet :P  :D...

Tricks te galerise shqiptare? Pse a arrit aq lart? Si ja ka arrit?

Perdor joomla, perdor componentin me te mire qe ekziston per joomla per adresat SEO... dhe komponent fantastik per Tags!!!  Kjo eshte arsyeja pse del Ricardo Kaka aq mire :P  pastaj shfrytezon google ranking te larte qe ka... Kur i bejne upload fotova besoj qe perdorin keywords te sakta dhe te desciption :D


Hallall faqja numer 1 shqiptare persa i perket fotografive! Rrespekte

PS: Keshille? Nderro template se te njejten template ja pashe disa faqeve te tjera. Beje unike, ashtu sic e meriton!

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-06-2008, 16:36:30
Tek cila faqe e ke pare te njejten template?

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 19-06-2008, 00:59:31
Ndoshta ke nderruar template,perpara disa muajsh e kam analizuar per kuriozitet galerine shqiptare. Dhe gjeta template te galerise ne 2 faqe arabe, njera palestineze.  Por se mbaj mend nese eshte ky qe perodr tani, apo ka qene nje tjeter.  Anyway ska rendesi...

Galeria Shqiptare eshte me e kompletuara per mendimin tim, kjo vlen

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 20-06-2008, 10:15:44
Te vij edhe une te bej pak komplimentet :)

Ke me te vertet fluks me madh, ca kohe me pare se kujtoj me saktesi kam degjuar rastesisht ne nje emicion ne TOP albania radio apo ne TOP channel se kujtoj mire per sondazhet e galerise shqiptare ato i merrnin shume per baze.thjesht thenja e linkut tend ne nje emision te topit mendoj se te ka ndihmu jashtmase.....

mqs ra fjala, si e ke arrit qe ate te flisnin per ty?Reklam apo dicka tjeter?

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 30-06-2008, 13:31:30
Jo Klissi nuk është reklame e nxitur nga ana jonë, thjeshtë sepse kanë dashur. Ne fakt ka pasur goxha reklame offline; p.sh. gati çdo here qe bëhen sondazhe te GSH rezultatet botohen edhe nga revista "Bluetouth" e Gazetës Shqiptare.

E keni pare renditjen me te fundit te Alexa-s? :D
http://www.alexa.com/browse/general/?&CategoryID=92971&mode=general&R=True&Start=1&SortBy=Popularity
Zerikosovar qenka para ZeriYT! :P

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-06-2008, 16:41:15
7000 unike nuk eshte keq fare MAX  :D
Nejse faleminderit

Temat e fundit