Rreth IRC CHAT - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Rreth IRC CHAT

   Rreth IRC CHAT

  · 3 · 2612

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 08-08-2008, 00:45:10
  Janë akoma aktuale këto? Se di pse por me duket sikur chatet IRC janë totalisht jashtë mode. Mbase gabohem por kam përshtypjen se këto nuk janë me aq te preferuar nga perdoruesit e internetit.

  Nëse gabohem unë a ia vlen të kesh një server IRC dhe një sherbim për chat sot për sot ne internetin shqiptar?!

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 10-08-2008, 15:53:58
  Persh Max

  Do te thoja qe irc eshte 1nga menyrat me te lehta per te komunikuar midis shqiptareve ne gjeresi globale flas... qe shef gjera jo teper te hijshme aty eshte tjeter pune por irc chat ka vleren e tij....

  Ky eshte emndimi im gjithsesi.

  • Postime: 273
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 14-03-2021, 21:40:08

  Temat e fundit