Sherbim i ri per spam? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sherbim i ri per spam?

Sherbim i ri per spam?

· 2 · 863

  • Postime: 3785
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-03-2009, 16:36:22
Me sa vura re ketu: http://www.gnext-studio.com/2900.htm keta perdorin marketingun me e-mail. Ma merr mendja se edhe ky, ashtu si shume te tjere, do te klasifikohej si spam. Ju si thoni?

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 13-03-2009, 20:39:27
ehhhh ca ti besh. e kam thene dhe here te tjera, eshte e vetmja menyre marketingu qe njohim ne...

Temat e fundit