×
Hyrja
Profili

Sherbim i ri per spam?

Sherbim i ri per spam?

· 2 · 829

  • Postime: 3788
  • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
ne: 13-03-2009, 16:36:22
Me sa vura re ketu: http://www.gnext-studio.com/2900.htm keta perdorin marketingun me e-mail. Ma merr mendja se edhe ky, ashtu si shume te tjere, do te klasifikohej si spam. Ju si thoni?

  • Postime: 577
Freedom Overdose
#1 ne: 13-03-2009, 20:39:27
ehhhh ca ti besh. e kam thene dhe here te tjera, eshte e vetmja menyre marketingu qe njohim ne...