Sherbim shqiptar i ngjashem me twitter? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sherbim shqiptar i ngjashem me twitter?

Sherbim shqiptar i ngjashem me twitter?

· 8 · 622

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

ne: 07-03-2009, 09:59:10
Po mendoja sesa do te pranohej dhe do te perdorej nga shqiptaret nje sherbim si twitter, por ne shqip. dmth kam deshire te hap nje te tille. me API e kam lidhur edhe nje nje program te ndertuar me adobe air (jo nga une :P). Pra, si mendoni?

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 07-03-2009, 18:48:09
bump!! :)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-03-2009, 19:06:04
Se kuptoj pse lodhesh aq shume jo me API key jo me adobe.. kur ka nej sherbim qe eshte 100% dmth nje script :)

https://contributions.coremedia.com/trillr1

Ky ketu.. Trill eshte kopje e Twitter por besoj se ne Shqiperi suksesi do jet 0 :) Nuk ka per tu perdorur asnje besoj.... megjithate po te duash provoje me kete script qe te dhash un... po aha...

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 07-03-2009, 19:45:34
un ne fakt si script kam vendosur laconi.ca :). por applikacionet me API jane desktop apps :)gjithsesi do ti hedh nje sy ketij klonit qe me dhe ti

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-03-2009, 19:58:14
Edhe une nuk mendoj se do jete i perkrahur nga shqiptaret, kshu me ben te emndoj fakti sesa pak shqiptare ka ne twitter

 • Postime: 3785
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 07-03-2009, 20:43:02
Shqipot jane mesuar me celular, SMS, e-mail dhe MSN, veshtire se do te fillojne te perdorin Twitter apo sherbime te ngjashme.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 07-03-2009, 20:48:59
yeah, edhe une kete hall kisha. duke pare sesa pak shqiptare ka ne twitter duket mjaft e panjohur si teknologji. mua thjesht me pelqente si ide :P. mbase me vone atehere :)

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 08-03-2009, 00:19:16
Pyetje kot: Sa po e perdor Twitter-in ti? Deri diku po me pelqen cfare po ben RomeoLab.com se fundi sa here poston dicka ne blogun e tij e publikon si njoftim dhe ne Twitter.

Ideja a nje Twitter ne shqip? humbje kohe. Nuk dua te thyej hovin askujt por nese mendojme te bejme dicka - bejme dicka me vlere per te tjere dhe me me shume vlere per vete.

Temat e fundit