ShtypShqip - si te mundesoni te shkruani shqip ne web siten tuaj - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ShtypShqip - si te mundesoni te shkruani shqip ne web siten tuaj

ShtypShqip - si te mundesoni te shkruani shqip ne web siten tuaj

· 1 · 1015

  • Postime: 6
  • Karma: +0/-0

ne: 20-11-2006, 22:08:20
Javen qe kaloi pata nje ndjesi patriotizmi dhe bera kete faqe:

http://shqip.netfirms.com/

Kodi JavaScript qe jepet aty, nqs e instaloni tek web site tuaj mundeson te shruash kollaj 'ë' dhe 'ç' ne cdo forme teksti ne web site.

Kodi eshte falas, provojeni dhe perdoreni si te doni. Shpresoj qe ky kod te vendoset ne cdo web site shqip qe ka nje forum.

Temat e fundit