×
Hyrja
Profili

Si ju duket versioni i ri iOS?

Si ju duket versioni i ri iOS?

· 6 · 443

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 05-06-2019, 21:55:23
E keni provuar versionin e ri iOS?
Unë e instalova dje. Me duket interesan. Ka goxha gjëra të reja. Kuptohet qe ka edhe probleme pasi eshte beta i pare. Kujt i intereson ta instaloj mund ta shkarkoj iOS 13 beta 1

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 05-06-2019, 22:18:21
Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#2 ne: 05-06-2019, 22:32:05
Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.
Vura re qe ne iPhone kane shtuar edhe opsionin e shkarkimeve.

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#3 ne: 06-06-2019, 16:21:30
Une preferoj ta shkarkoj kur te kaloje ne opsionin normal e jo Beta, me cfare lexoja kishte shume risi. ;)

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#4 ne: 07-06-2019, 09:01:32
Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.

 • Postime: 4261
Charlie
#5 ne: 07-06-2019, 16:24:02
Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.

E vertete, iOS gjithmone vetem zhurma ka bere se risi ka pasur shume pak :D Keta qe perdorin iPhone ju duket ndryshim drastik vetem nese nje ikone e ndryshon :D
 

Keshtu duket siperfaqja e diellit

Nisur nga M A XRubrika Astronomi

Postimi i fundit 02-02-2020, 14:30:24
nga M A X
Këshilla kur jeta duket shumë e vështirë

Nisur nga M A XRubrika Diapazon

Postimi i fundit 01-10-2019, 12:43:37
nga M A X
Si ju duket kjo?

Nisur nga PoshnjariRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 13-01-2014, 01:23:37
nga Poshnjari
Sa Funksionale ju Duket Faqja www.Njoftime.co

Nisur nga bledian93Rubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 29-09-2013, 22:51:20
nga Poshnjari
Si ju duket theme e re e my website

Nisur nga BrunoXRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2012, 03:22:30
nga BrunoX