Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Charlie
« ne: 07-06-2019, 16:24:02 »

Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.

E vertete, iOS gjithmone vetem zhurma ka bere se risi ka pasur shume pak :D Keta qe perdorin iPhone ju duket ndryshim drastik vetem nese nje ikone e ndryshon :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 07-06-2019, 09:01:32 »

Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-06-2019, 16:21:30 »

Une preferoj ta shkarkoj kur te kaloje ne opsionin normal e jo Beta, me cfare lexoja kishte shume risi. ;)
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 05-06-2019, 22:32:05 »

Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.
Vura re qe ne iPhone kane shtuar edhe opsionin e shkarkimeve.
Postuar nga: M A X
« ne: 05-06-2019, 22:18:21 »

Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 05-06-2019, 21:55:23 »

E keni provuar versionin e ri iOS?
Unë e instalova dje. Me duket interesan. Ka goxha gjëra të reja. Kuptohet qe ka edhe probleme pasi eshte beta i pare. Kujt i intereson ta instaloj mund ta shkarkoj iOS 13 beta 1