Si ju duket versioni i ri iOS? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ju duket versioni i ri iOS?

Si ju duket versioni i ri iOS?

· 6 · 731

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-06-2019, 21:55:23
E keni provuar versionin e ri iOS?
Unë e instalova dje. Me duket interesan. Ka goxha gjëra të reja. Kuptohet qe ka edhe probleme pasi eshte beta i pare. Kujt i intereson ta instaloj mund ta shkarkoj iOS 13 beta 1

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-06-2019, 22:18:21
Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-06-2019, 22:32:05
Lexova qe tani kane nxjerre OS te vecanta per iPad dhe Apple Watch. Personalisht nga Apple kam vetem tabletin. Te shof tani kur te vije update qe ta vleresoj ca kane bere.
Vura re qe ne iPhone kane shtuar edhe opsionin e shkarkimeve.

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 06-06-2019, 16:21:30
Une preferoj ta shkarkoj kur te kaloje ne opsionin normal e jo Beta, me cfare lexoja kishte shume risi. ;)

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-06-2019, 09:01:32
Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 07-06-2019, 16:24:02
Mbrem e shikoja tek nje shoke qe ka Iphone, pasi une skam pasur asnjeher :D

Smu duke dicka e veqante, pasi versionet e reja te Android, jane me shume opcione shtese.

E vertete, iOS gjithmone vetem zhurma ka bere se risi ka pasur shume pak :D Keta qe perdorin iPhone ju duket ndryshim drastik vetem nese nje ikone e ndryshon :D

Temat e fundit