Si lindi Facebook - Interviste me bashkethemeluesin Chris Hughes - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si lindi Facebook - Interviste me bashkethemeluesin Chris Hughes

Si lindi Facebook - Interviste me bashkethemeluesin Chris Hughes

· 1 · 1226

  • Postime: 28197
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-01-2009, 23:38:15
Faqja me autoritet ne fushen e SEO dhe teknologjive te kerkimit ne internet SEOMOZ.org, ka nje interviste interesante me Chris Hughes, nje nga themeluesit e nje prej faqeve me popullore ne internet, Facebook.com.

Intervista i perket vitit 2006, por sidoqofte mbetet interesante sepse historia e lindjes se Facebook tregohet me nje interviste te thjeshte te bashkethemeluesit dhe sepse ne kete vit Facebook nuk kishte as gjysmen e sotme te fames dhe ne ate kohe ishte i hapur vetem per studentet dhe stafet akademike.

Klikoni lidhjen per te lexuar intervisten e plote (anglisht)

http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Hughes_(Facebook)
http://www.facebook.com/


Temat e fundit