Si mund te reaktivizoj msn account??? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te reaktivizoj msn account???

Si mund te reaktivizoj msn account???

· 1 · 578

  • Postime: 692
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-04-2008, 14:46:59
Prsh para pak kohesh kam mbyllur msn si account mund te me jepni ndonje link qe ta reaktivizoj shpejt accountin jo pas disa ditesh sic thote tek faqja e msn.Faleminderit

Temat e fundit