×
Hyrja
Profili

Si ndikoj tek ju update qe beri google?

Si ndikoj tek ju update qe beri google?

· 1 · 413

  • Postime: 1108
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 15-12-2013, 00:07:32
Nuk e di nese e keni mare vesh se google ka gati me shume se 1 jave qe ka bere update ne pr dhe ka ndruyshuar disi politiken e saj.
Por sa ka ndikuar ky update qe beri google?
Une personalisht disa faqe nuk pata ndonje ndikim sic ishin ashtu jane. Por http://tech-al.info ishte pr1 dhe e ka bere pr0 nuk e di perse por keshtu vendosi bossi i madh.
Por faqet tuaja paten ndonje nrdyshim nga kjo? Dhe cfare ju ka rene ne vesh se duhet te beje kujdes?  hmmmmm: