Si ta instaloj TinyMCE WYSIWYG në webfaqe? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si ta instaloj TinyMCE WYSIWYG në webfaqe?

Si ta instaloj TinyMCE WYSIWYG në webfaqe?

· 2 · 706

  • Postime: 92
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-05-2008, 18:45:07
E kam nje faqe eshte krejtesisht HTML edhe po dua ta bej modifikimin permes nje WYSIWYG editor (TinyMCE) a lejohet kjo ne faqe pa CMS vetem html edhe si mund ta bej kete.
Une i kam ngarkuar te gjitha dokumentet ne FTP por tash spo di se ku ta fus ndonje kod per ti edituar keto HTML qe ta kem me lehte?

  • Postime: 28197
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-05-2008, 11:29:06

Temat e fundit