Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

· 1 · 856

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-05-2020, 13:55:54
 

Sefundmi Facebook ka bere te mundur krijimin e avatareve te personalizuar, qe eshte dicka e ngjashme me Bitmoji te Snapchat psh. Per te krijuar avatarin personal mjafton te hyni ne aplikacionin e FB, pastaj shtypni nje buton komentimi cfaredo dhe vazhdoni me krijimin e avatarit. Eshte goxha e thjeshte dhe veteshpjeguese gjithesesi. Nje guide te thjeshte e gjeni meposhte sidoqofte.

Shtypni butonin e pare te komentit qe shihni ne app.
 


Nga aty shtypni ikonen e smiley.
 


Pastaj ikonen perkatese per te nisur krijimin e avatarit.
 


Shtypni butonin perkates
 


Filloni te krijoni avatarin sipas karakteristikave personale apo deshires si doni ta keni ate.
 

Temat e fundit