Si te reklamoj faqet e mia?! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te reklamoj faqet e mia?!

Si te reklamoj faqet e mia?!

· 4 · 1552

  • Postime: 113
  • Karma: +0/-0

ne: 15-03-2007, 16:09:56
Ka ndonjeri sugjerime dhe ide se si mund te reklamoj faqet e mia qe te arrij vizitorin shqiptar ne internet?

Faleminderit paraprakisht.

  • Postime: 328
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-03-2007, 16:18:24

  • Postime: 404
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-03-2007, 01:20:26
Ka ndonjëri sugjerime dhe ide se si mund te reklamoj faqet e mia qe te arrij vizitorin shqiptar ne internet?

Faleminderit paraprakisht.

Noshta menyra me e mire eshte ajo e te berit reklame edhe  ne forumet e tjera shqiptare. Si te shkruash shpesh ne keto forume duke mbajtur si firme nje link per te siti jot.

Kerkoi edhe ndonje shoku tjeter te beje te njejten gje dhe do te shikosh se kane per te te ardhur shume persona.

Te merresh me SEO (search engine optimization) jo gjithmone te jep rezultatet qe pret.

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-05-2007, 14:41:43
Ka ndonjëri sugjerime dhe ide se si mund te reklamoj faqet e mia qe te arrij vizitorin shqiptar ne internet?

Faleminderit paraprakisht.

 
I nderuar html master fillimisht filloj me një Përshendetj për ju.
Për të bër një marketing në serverat online të kërkimit atëher ju duheni që të mbështetni ueb faqet e kërkimit p.sh :
a). Ju duheni të vendosni një script në home page :
Kodi: [Zgjidh]
<script type="text/javascript">

// Google Internal Site Search script- By zeriyt.com(http://www.zeriyt.com)
// For this and over 400+ free scripts, visit zeriyt script- http://www.zeriyt.com/
// This notice must stay intact for use

//Enter domain of site to search.
var domainroot="www.zeriyt.com"

function Gsitesearch(curobj){
curobj.q.value="site:"+domainroot+" "+curobj.qfront.value
}

</script>


<form action="http://www.google.com/search" method="get" onSubmit="Gsitesearch(this)">

<p>Kërko zeriyt:<br />
<input name="q" type="hidden" />
<input name="qfront" type="text" style="width: 180px" /> <input type="submit" value="Search" /></p>

</form>

<p style="font: normal 11px Arial">LuLiKraS<br />
<a href="http://www.zeriyt.com">zeriyt skript</a></p>
Ju mund të vendosni një script të till në ueb faqen e juaj një ashtu në HTML është një kod tjter në html po për momentin nga ky kompjuter nuk mund te bëj atë sepse jam kompjuter te kufizuare;
b). Për të bër  bër një marketing kualtativ  nëpër web faqet shqiptare ju duheni të kontaktoni me themeluesit e ueb faqeve, dhe mandej shikon se çfarë kushte duhet ju të polotsoni për të bër një reklam apo një marketing në ueb faqet p.sh zeriyt.com  ju mund të vendosni një marketing.

 si do qoft me përshendetje më të ngrohet ju përshendes.

Temat e fundit