×
Hyrja
Profili

Sitepoint Marketplace behet Flippa

Sitepoint Marketplace behet Flippa

· 2 · 809

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 24-06-2009, 00:00:54
Tregu me i madh dhe me i njohur per webmastera te interesuar per shit-blerje website-sh qe ishte pjese e Sitepoint.com tashme eshte bere faqe me vete dhe gjendet te http://flippa.com/

Me kete levizje Sitepoint ka krijuar nje faqe me vete duke ofruar nje vend teresisht profesional per ata qe jane te interesuar ne tregetine e website-ve. Me sa lexova ka pakenaqesi nga ana e komunitetit te Sitepoint per kete levizje, por besoj se me kohen do te vertetohet se ky ishte nje vendim i duhur nga ana e stafit te Sitepoint. Njoftimi: http://www.sitepoint.com/forums/showthread.php?t=623121

http://flippa.com/
http://marketplace.sitepoint.com/
http://www.sitepoint.com/

  • Postime: 79
  • Gjinia: Mashkull
dude
#1 ne: 18-07-2009, 19:52:06
Bookmarked