Smart Toolbar - Vegla falas për Webmastera - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Smart Toolbar - Vegla falas për Webmastera

Smart Toolbar - Vegla falas për Webmastera

· 2 · 687

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 20-01-2008, 16:59:03


Smart Toolbar është një shtojce e Firefox-it tepër e vleshme për webmasterat.
Me këtë toolbar te instaluar do keni mundësi te shihni për çdo faqe Google Pagerank, Alexa Traffic Rank, te kontrolloni nëse një domen është i zënë apo jo, te shihni te dhenat e një domeni (Who is), se sa "backlinks" ka, vleren e supozuar te tij dhe te kontrolloni PR ne disa "datacenter" të ndryshme.
Unë ia këshilloj çdo webmasteri këtë vegel sepse vërtetë me këtë te instaluar nuk ke nevojë të kesh Google Toolbar dhe as atë te Alekses, po ashu mund te besh të gjitha ato gjërat qe përmenda mësipër, te cilat ndryshe mund te kontrollohen vetëm nëse shkon ne faqe të ndryshme te vecuara nga njera-tjetra.

Shkarkoje nga këtu: http://www.smartpagerank.com/extension.php

  • Postime: 271
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-01-2008, 00:01:05
yll fare ky smart toolbar. flm per postimin. :)

Temat e fundit