Spam politik - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Spam politik

Spam politik

· 1 · 780

  • Postime: 28012
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-06-2009, 10:02:06
Para disa vjetesh, gjate nje pale zgjedhjesh ne Kosove, ishin politikanet e Kosoves qe filluan praktiken e dergimit te mesazheve politike me ane te email-it, mesazhe keto te pakerkuara dhe te padeshiruara per ata qe nuk ishin te interesuar; pra SPAM.

Tani ne prag te zgjedhjeve parlamentare ne Republiken e Shqiperise kane filluar dhe politikanet e Tiranes te dergojne SPAM me sfond politik.

Ndoshta ata s'e kane idene fare se te dergosh mesazhe te pakerkuara dhe pa asnje mundesi per t'u c'rregjistruar quhet SPAM, por sidoqofte e gjeta te rastit ta bej te ditur kete fenomen ende ne nisje, por qe mund dhe te behet shqetesues duke pasur parasysh subjektet e shumte politike dhe parane e madhe qe hidhet per fushaten e elektorale.

Temat e fundit