Start.al - RISI RISI - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Start.al - RISI RISI

Start.al - RISI RISI

· 7 · 972

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

ne: 27-04-2009, 16:08:09
Sa po kam kryur punen me webfaqen time te ri: Start.alVizitoni dhe komentoni: http://www.start.al

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-04-2009, 20:07:49
Mua po me pelqen, suksese :D

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-04-2009, 22:05:44
Shume mire dhe mua po me pelqen shume. Qe uebfaqja te kete me shume sukses une te kisha preferu edhe nje direktori kur faqet interesante do ti kategorizojshe ne nje menyr apo tjeter.

Pak per optimalizim vendose nje relay ne javascript qe te mos dergosh nje request pas gjdo shkronje qe shtypet meniher sepse kjo eshte e pa nevojshme. Gjithashtu vendos nje minimum te shkronjave qe njeri duhet te shkruaj qe ti te dergosh nje request tek google per rezultat.

Vetem suksese

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-04-2009, 22:40:31
Shum flm per komentet e juaja, do i mar per siper.

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-04-2009, 23:36:13
Bukur fare. Nga i merr rezultatet e kerkimit?!

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 28-04-2009, 00:38:06
Rezultatet vin nga Google, Youtube dhe Google News.

Falemenderit per kompliment.

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 08-05-2009, 13:52:33
Shume i bukur dhe i vyeshem webi ... Urime

Temat e fundit