×
Hyrja
Profili

Statistika online me Compete.com

Statistika online me Compete.com

· 10 · 1191

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 07-01-2008, 00:24:00
Compete.com është një sherbyes qe ofron analiza te mira dhe krahasime për faqet e internetit. Ndoshta nuk jep analiza te detajuara dhe 100% te vërteta, por ashtu si dhe Alexa.com edhe ky sherbim mundeson analiza te perafersishme qe ndihmojne te krijosh një ide.
Ju ftoj ta perdorni http://www.compete.com/

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 28-03-2008, 00:30:59
Atehere si ju duken te dhenat qe jep Compete.com?

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 13-09-2009, 14:57:19
Po e ringjall kete temen sepse teksa po beja disa krahasime interesante, mendova t'i ndaj me ju :)

Forumishqiptar.com vs zeriyt.com http://siteanalytics.compete.com/forumishqiptar.com+zeriyt.com/

Forumivirtual.com vs zeriyt.com http://siteanalytics.compete.com/forumivirtual.com+zeriyt.com/

Dardania.de vs zeriyt.com http://siteanalytics.compete.com/dardania.de+zeriyt.com/

Telegrafi.com vs Balkanweb.com http://siteanalytics.compete.com/telegrafi.com+balkanweb.com/

Top-channel.tv vs Balkanweb.com http://siteanalytics.compete.com/top-channel.tv+balkanweb.com/

Gsh.net vs Balkanweb.com http://siteanalytics.compete.com/galeriashqiptare.net+balkanweb.com/

Shekulli.com.al vs Balkanweb.com http://siteanalytics.compete.com/shekulli.com.al+balkanweb.com/

Gsh.net vs Shekulli.com.al http://siteanalytics.compete.com/galeriashqiptare.net+shekulli.com.al/

Perfundimisht, dy faqet me te vizituara shqiptare dalin Galeriashqiptare.ne t dhe Balkanweb.com
Ndersa nga forumet Fsh.com del i pari i ndjekur nga ZY.

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#3 ne: 13-09-2009, 15:11:27
Shikoni ju qe benit krahasime te ndryshme duke e renditur ZY te kateritin faktet tregojne vete, gje qe Forumi shqiptar eshte i pari duke pasuar nga ZeriYT menjeher i dyti...
P>S MAX faleminderit per kete webfaqe me eshte dashte shume  :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
besart
#4 ne: 13-09-2009, 22:12:46
MAX mos u bej shume merak ne te se nuk jep statistika aspak reale.
Mund ta vertetosh vete me faqet e tua.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 13-09-2009, 22:24:31
Une e kam thene qe ne postimin e pare se keto statistika sherbejne vetem per te krijuar nje ide.
Pastaj, statistika absolute asnjehere nuk merr dot, madje as dhe apliacionet qe mund te kesh ne server nuk thone te njejten gje. Psh Google Analytics jep te tjera rezultate nga AWstats apo webalizer.

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
besart
#6 ne: 13-09-2009, 23:16:17
MAX eshte e vertete qe statistikat e GA dhe Awstats ndryshojne por kjo Compete ja fut kot ama.

Shiko cfare thote per telegrafin.
Mesatarja e vizitoreve unik: 587 ?

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 14-09-2009, 14:37:15
Shiko cfare thote per telegrafin.
Mesatarja e vizitoreve unik: 587 ?

Po ta shohesh ne total mesatarja e Telegrafit paraqitet aty te 1500-2000 unike. Pastaj faqet me lajme kane zakonisht vizitore te njejte, qe rikthehen here pas here gjate dites.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull
mirfA Dj
#8 ne: 15-09-2009, 00:51:01
Nuk eshte e mundur qe telegrafi ka kaq pak vizitor...Telegrafi eshte website perfekt,ne te gjitha kategorite qe ka :
    * Ekonomi
    * Sport
    * VIP
    * Lifestyle
    * Shëndetësi
    * Teknologji
    * Shpallje
    * Astrologji
    * Fun
    * Lojëra

zere se ka 10 website... ne nje!

shume televizione marin infot e Show Bizit tek telegrafi pa cituar as burimin madje,kam vete persona ne televiizon qe ma faktojne kete gje,po ashtu dhe tek sporti...
balkanweb ka nje dizajn te pakuptueshem dhe teper te lodhshem,dhe as ne lajme si afrohet telegrafit...ndersa top channeli keto kohe ja ka prishur doren shume...ve re qe kur mbarojne ndeshjet e fundjaves tek topchannel i gjej lajmet te nesermen ne mesdite,kurse telegrafi i ve saktesisht cerek ore mbas perundimit te ndeshjes,duket sikur punojne dhe turn i trete,e vetmja gje qe sme pelqen tek telegrafi eshte se e kan mbushur tere marketing faqen,duke harruar se telegrafi ka nevoje pervete per marketing,duhet reklamuar ne web faqe te tjera,apo ne ndonje tv apo ku di une.... me falni qe u zgjata pak...

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 15-09-2009, 01:13:19
Sa per reklama askush s'ia kalon BalkanWeb. Eshte tamam nga ato faqet e viteve '90 plot me bannera qe levizin nga te gjitha krahet; dhe tipik per ato qe behen nga "dore" italianesh. Kohet e fundit se kam ndjekur aq internetin italian, por vite me pare te vizitoje nje faqe italiane ishte sikur te kaloje ne ferrin e internetit.
 

Script per statistika online

Nisur nga PoshnjariRubrika CMS | Skripte | Templates

Postimi i fundit 12-10-2010, 17:54:21
nga M A X
Ndihme rreth Blogger - Page Navigation & Statistika

Nisur nga VM.Rubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 31-01-2010, 15:42:20
nga VM.
Cfare eshte statistika?

Nisur nga Ministryofmath.infoRubrika Statistike

Postimi i fundit 07-11-2010, 00:19:51
nga M A X
Statistika per vizitoret e faqesh tuaj

Nisur nga SmibaRubrika CMS | Skripte | Templates

Postimi i fundit 27-08-2008, 19:50:29
nga Alb4nian
Statistika ne vBulletin?

Nisur nga M A XRubrika CMS | Skripte | Templates

Postimi i fundit 16-08-2008, 02:08:11
nga M A X