Sugjerim per nje webmaster te ri - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sugjerim per nje webmaster te ri

Sugjerim per nje webmaster te ri

· 1 · 542

  • Postime: 97
  • Karma: +1/-3

ne: 10-01-2010, 12:09:26
Nese keni nder mend te hapni nje website por nuk dini te keni nje teme qe do tju nxjerre shume fitime?Me poshte kam vijuar temen
1:Njerezit vdesin per website per video per te qeshur foto etc.Ja pse do keni shume klikime:
Nxirrni videot ne youtube (Direktoria me e madhe e videove)
Fotot hidhini ne telefon dhe shperndajini me te gjithe shoket.Thuajini tju ndihmoj duke shperndare keto foto.
Hapni nje kategori per barcaleta shume te bukura.
Hapni nje grup me nje emer interesant prsh(e imja) M'kan ra dhomt tu qesh.
Nese nuk keni internet ne shtepi lini ne te gjithe internetet qe shkoni homepage webfaqen tuaj.
Shpresoj tju kete vlere
Elden Totraku
burimi: http://botaime.webs.com/sugjerimperwebmaster.htm
burimi:

Temat e fundit