Sukses ne website ! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sukses ne website !

Sukses ne website !

· 3 · 507

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0

ne: 23-12-2013, 14:30:22
Pershendetje te gjitheve !
Kam hapur kete website : http://unitedstatesofamerica.altervista.org/ !
Kam rreth 50 dite qe e kam hapur edhe akoma nga 100 - 200 vizitor kam te huaj !
Cdo postim qe bej una eshte UNIK ne gjuhen Angleze !
Tek Adsense me 1 muaj kam bere gjithesej rreth 5 Euro !
Kur mund te kete sukses nje website ?

Pres pergjigje shume serioze !

  • Postime: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-12-2013, 23:22:36
Po cfar sukses pret ti nese nuk ke domainin tend. Bli domain .com .. Pastaj keto 100-200 vizitore i ke ne dite apo ne muaj ?

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 27-12-2013, 18:31:08
I kam ne dite !
Domain nuk ka lidhje fare shoku !

http://youtubedownload.altervista.org/ - 70.000 mije vizitor ne dite !

Website im ka 100-200 vizitor ne dite !

Temat e fundit