Sygjerim per Domain - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sygjerim per Domain

Sygjerim per Domain

· 5 · 961

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

ne: 23-05-2013, 22:05:35
Mirmbrema te gjithve!

Po mendoj te hap nje faqe per te prezantuar punet e mia si dhe per te pasur nje imazh per ate cfar ofroj!

Kryesisht kam ndertuar faqe per biznese per hesap te nje Studio me klientele te zgjeruar dhe disa faqe qe i kam klient personal.

Domain qe kerkoj si sygjerim duhet te jet dicka si Studio... ose edhe nje fjale e vetme.

Pres sygjerime
Shprehuni lirshem...

Thnx All

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-05-2013, 01:15:09
Cfare do sherbej Studio ne fjale?

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 24-05-2013, 01:45:40
ndertim faqesh, online marketing... sherbime te tilla

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-05-2013, 11:08:06
websolution.al , eshte dhe i lire ne https://www.dot.al/domainchecker.php

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 27-05-2013, 21:46:30
Ide e bukur. Shum faleminderit.

Temat e fundit