×
Hyrja
Profili

Sygjerim per Domain

Sygjerim per Domain

· 5 · 741

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 23-05-2013, 22:05:35
Mirmbrema te gjithve!

Po mendoj te hap nje faqe per te prezantuar punet e mia si dhe per te pasur nje imazh per ate cfar ofroj!

Kryesisht kam ndertuar faqe per biznese per hesap te nje Studio me klientele te zgjeruar dhe disa faqe qe i kam klient personal.

Domain qe kerkoj si sygjerim duhet te jet dicka si Studio... ose edhe nje fjale e vetme.

Pres sygjerime
Shprehuni lirshem...

Thnx All
Sygjerim per script/theme

Nisur nga Dr0mAsRubrika Tech

Postimi i fundit 24-12-2013, 00:11:25
nga Dr0mAs
Sygjerim per Plugin

Nisur nga Dr0mAsRubrika Wordpress Forum

Postimi i fundit 04-11-2013, 14:20:01
nga Dr0mAs
Sygjerim rreth Wireless Modem

Nisur nga Dr0mAsRubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 24-10-2013, 14:25:46
nga Dr0mAs
Sygjerim për www.Unikkatilmusic.com

Nisur nga ademi1Rubrika Domene | Domain Names

Postimi i fundit 30-05-2009, 16:13:06
nga M A X
nje sygjerim per gjith zeristat?

Nisur nga leonmorinaRubrika Biologji / Kimi

Postimi i fundit 26-05-2009, 19:15:23
nga leonmorina

  • Postime: 376
  • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#1 ne: 24-05-2013, 01:15:09
Cfare do sherbej Studio ne fjale?

  • Postime: 342
Dr0mAs
#2 ne: 24-05-2013, 01:45:40
ndertim faqesh, online marketing... sherbime te tilla

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
#3 ne: 26-05-2013, 11:08:06
websolution.al , eshte dhe i lire ne https://www.dot.al/domainchecker.php

  • Postime: 342
Dr0mAs
#4 ne: 27-05-2013, 21:46:30
Ide e bukur. Shum faleminderit.